Excel öğrenmenin en kısa yolu: vidoport.com

Excel öğrenmenin en kısa yolu: vidoport.com

İş insanlarının en çok kullanığı program olan Excel programını öğrenmek, kendinizi Excel konusunda geliştirmek için vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.

Piyasadaki en popüler program olan Microsoft Excel'in A’dan Z’ye öğrenmek için Excel üyelik paketimizi tercih edebilirsiniz. Excel eğitimi konusunda uzman eğitmenler tarafından hazırlanan Excel eğitimlerini, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye ve ötesine-uzmanlığa adım adım ilerlemek için kullanabilirsiniz.

Excel eğitimlerimiz sayesinde, günlük Excel kullanımındaki yavaşlığınızı ortadan kaldıracak ve Excel araçlarına hakim olacaksınız. Temel ve ileri düzey konulara ilerledikçe size daha fazla bilgi verecek sağlam bir temel inşa ederek temel bilgiler ile başlayabilirsiniz.

Excel eğitimlerimizi tamamladığınızda en popüler Excel araçlarına hakim olacak ve Excel’de verimli ve hızlı bir şekilde çalışabilir duruma gelirsiniz.


Excel eğitim setlerimize göz atmak için tıklayın

Aşağıda, Excel’de uzmanlaşacağınız konulardan sadece birkaç örneği verilmiştir:

  • Etkili Excel tabloları oluşturma
  • Büyük veri kümelerini yönetme, raporlama
  • Excel'in en popüler ve çok aranan işlevlerinden bazılarının (TOPLA- SUM, DÜŞEYARA-VLOOKUP, EĞER-IF, ORTALAMA-AVERAGE, İNDİS-INDEX / KAÇINCI-MATCH ve daha fazlası…) kullanımınlarına hakim olma
  • Excel Özet Tablolar ile dinamik rapor oluşturma
  • Makrolar ve VBA'nın gücüne hakim olarak günlük Excel görevlerini otomatikleştirin
Excel eğitimlerimize hemen kaydolun ve Excel'de uzmanlaşmak ve uzman bir Excel kullanıcı olmak için bir sonraki adıma geçin!

Bu Microsoft Excel kursları, size Microsoft Excel konularının (Başlangıç, Orta, İleri Düzey ve Makrolar / VBA)  aşamalarını götürecektir.

Excel becerilerinizi yeni başlayanlardan ileri seviyeye ve ileriye taşıyorsanız, bu kurs tam size göre.

 

Bu makale 179 kişi tarafından okundu