Connect with us

LibreOffice CALC – Hesap Tablosu Eğitimimiz yayında

Eğitim

LibreOffice CALC – Hesap Tablosu Eğitimimiz yayında

Ücretsiz Office Programı olan LibreOffice Calc programını öğrenmek için gerekli olan eğitimler. A’dan Z’ye Calc programını öğrenmek için ne yapmalısınız?

LibreOffice programları, ücretsiz olması nedeniyle, çok sayıda kurum tarafından tercih edilmektedir. Microsoft Office Excel programının karşılığı olan LibreOffice Calc programı ile Excel’de yapabildiğiniz işlemleri LibreOffice Calc ile de yapabilirsiniz.

Yoğun olarak kullanılmaya başlayan LibreOffice Calc programının A’dan Z’ye öğrenmek isterseniz vidoport.com üzerindeki LibreOffice Calc eğitim setimizi kullanabilirsiniz.

Uzman eğitmen Ömer BAĞCI tarafından hazırlanan bu eğitim seti ile Calc programında tablolar oluşturma nasıl yapılır, Hesaplama yapmak, Yüzde bulmak, Koşullu Özelliklerini kullanmak, Geçerlilik (Veri doğrulama) özelliklerinin kullanılması gibi tüm detayları öğrenebilirsiniz.

A’dan Z’ye İleri Düzey CalcHesap Tablosu konularının anlatıldığı eğitim setimiz ile Calc programı konusunda uzman olabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz.

https://vidoport.com/a-dan-z-ye-ileri-duzey-libreoffice-calc

LibreOffice Calc programı, yoğun Excel kullananların ilk geçiş yaptıklarında zorlandıkları bir program olsa da kullandıkça pratikliğine alışırsınız.

Bu eğitim setimizde, eğitmenimiz Ömer BAĞCI, Excel’de yaptıklarımızı Calc programı ile nasıl yapılacağını adım adım ve uygulama dosyası üzerinden anlatmaktadır.

01/11/2020 tarihi itibariyle LibreOffice Calc eğitim setimize, Calc-Hesap Tablosu Düşeyara işlevinin tüm detayları ile kullanımları, Yıl, Ay, Gün, HaftanınGünü, İşgünü gibi işlevlerin anlatıldığı Tarih ve Saat işlevleri ile Soldan, Sağdan, ParçaAl, Kırp gibi işlevlerin anlatıldığı Metin İşlevleri eğitimleri eklenmiştir.

Continue Reading
Yorum yazın

Bizlere soru sorun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğitim

To Top