Connect with us

Grafiklerde bilinmeyenler

Eğitim

Grafiklerde bilinmeyenler

Excel’in en güçlü özelliklerinden birisi olan grafikler’i nasıl öğreniriz. Grafikler üzerinde işlemler yapma, grafik konularında uzmanlaşma için bilmeniz gereken dersler.

vidoport üzerine yeni yüklenen eğitim videomuz ile Excel grafiklerinde farklı bakış açıları yaratabilirsiniz. Her Excel kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bir konu olan ve iyi bilinilmesi gereken Grafikler, Exce kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasındadır.

vidoport üzerinde en çok izlenen eğitim setlerinin arasında yer alan Excel’de A’dan Z’ye Grafikler eğitim setimiz ile grafik oluşturmayı öğrenebilir, İleri Düzey GRafik eğitimleri ile de grafik bilginizi ileri düzeye taşıyabilirsiniz.

Grafikleri hiç bilmiyorsanız ve grafiklerin kullanımlarını öğrenmek istiyorsanız, A’dan Z’ye Excel’de Grafikleri Kullanmak eğitim setimizin ilk dersi ile başlayabilirsiniz.

İlk derste örnek bir dosya üzerinden Grafik oluşturmaya başlayabilir, adım adım grafikler konusunda ilerleyebilirsiniz.

Excel Grafik oluşturmayı öğrenmek

Excel Grafikler eğitim setimize yeni eklenen eğitim videosu ile grafiklerde eksen değerlerini yan yana gösterme özelliğini eğitmenimiz Ömer BAĞCI tarafından hazırlanan eğitim videosu ile öğrenebilirsiniz.

Grafiklerde Eksen değerlerini yan yana göstermek

Excel’de Grafiklerinde eksen değerlerini yan yana gösterme eğitim videosuna erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://vidoport.com/a-dan-z-ye-excel-de-grafikler/cift-eksenli-grafiklerde-eksen-degerlerini-yan-yana-gostermek

Excel, PowerPoint Öğrenmek, SQL konularında uzmanlaşmak için vidoport üzerindeki eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Üyelik ücretlerimizi öğrenmek ve hemen üye olmak için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirisiniz.

https://vidoport.com/uyelik-ucretleri

Yorum yazın

Bizlere soru sorun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğitim

To Top