Connect with us

vidoport nedir?

Vidoport, konusunda uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitim videolarını bünyesinde barındıran, internete bağlı her türlü cihazdan erişilebilen ve üyelik sistemi ile çalışan bir online eğitim sitesidir. Kullanıcı adı ve şifresi ile 7/24 internete bağlı her türlü cihazdan, vidoport.com’a erişebilir ve eğitimlerinizi, istediğiniz konudan başlayarak tamamlayabilirsiniz.

İş dünyasında çalışırken en çok ihtiyaç duyulan programların eğitimlerini bünyesinde barından vidoport.com, sürekli güncellenen eğitim setleri ile, çalışanların en çok başvurduğu bir eğitim portalı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vidoport üzerindeki eğitimler ile,
1 – Uzman eğitmenler tarafından hazırlandığı için, gereksiz bilgiler ile zaman kaybetmezsiniz.
2 – Uygulama dosyaları ile çalışarak, zaman kaybetmezsiniz.
3 – Tüm konular, başlangıçtan ileri düzeye doğru hazırlandığı için, adım adım ilerlersiniz.

Vidoport üzerinde, Excel, İngilizce Excel, SQL Eğitimleri, Web Programlama Eğitimleri, PowerPoint, Outlook, Prezi, OneNote gibi çok sayıda eğitim seti ve farklı eğitmenler bulunmaktadır. Tüm eğitim setleri başlangıç düzeyinden ileri düzeye doğru ilerlemektedir. Eğitim videolarını hazırlayan eğitmenler, sürekli olarak eğitimler verdiklerinden dolayı, anlattıkları konularda oldukça tecrübelidirler.

Vidoport üzerindeki eğitimleri tamamladığınız zaman, sertifikanızı online olarak alabilirsiniz. Islak imzalı sertifikanız ise talebiniz halinde adresinize kargo ile gönderilmektedir.

Online Excel eğitimleri ile kursa gitmeye zaman harcamadan, kendi başınıza ve adım adım Excel ve diğer eğitim setlerimizde anlatılan konuları öğrenebilirsiniz. Excel’de Pivot Tablolar oluşturmayı, Grafikleri çizmeyi, Excel programlama-VBA eğitimleri ile kendi programlarınızı oluşturmayı, Web programlama eğitimlerimiz ile kendi mobil programlarınızı yazmayı öğrenebilirsiniz.

To Top