Connect with us

Excel Kitabı Üyeliği

İleri Düzey Excel 2016 veya İleri Düzey Excel 2019 kitaplarına sahipseniz vidoport.com üyeliğinizi nasıl oluşturursunuz?

vidoport üyeliğiniz bulunmuyorsa bu Youtube videosunda anlatıldığı gibi üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

vidoport.com’a üye olduysanız, yani bir üyeliğiniz varsa. 

vidoport.com’a giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan adınızın ve soyadınızın üzerine fareyi getirdiğinizde aşağıya doğru bir liste açıldığını görürsünüz.  

Açılan bu listeden Adınızın ve Soyadınızın üzerine tıkladığınızda panelim sayfasına ulaşırsınız. 

Hesap Bilgileri sayfasında sol taraftaki şeritteki Excel Kitap Kaydı başlığına tıklayın. 

Karşınıza açılan Excel kitaplarımızdan sahip olduğunuz kitabın resmine tıklayın.

Karşınıza gelen sayfa numaralarındaki kodları girerek 2. adıma geçebilirsiniz. 

Bu adımdan sonra size gelen E-posta daki linkte tıklamanız ve sizden istenen bilgileri girmeniz gerekir. 

Türkiyenin en çok satın alınan Excel kitabı olan İleri Düzey Excel 2019 kitabımızı alarak, 3 aylık ücretsiz üyeliğinizi oluşturmak için bu linkten yararlanabilirsiniz. 

Vidoport, konusunda uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitim videolarını bünyesinde barındıran, internete bağlı her türlü cihazdan erişilebilen ve üyelik sistemi ile çalışan bir online eğitim sitesidir. Kullanıcı adı ve şifresi ile 7/24 internete bağlı her türlü cihazdan, vidoport.com’a erişebilir ve eğitimlerinizi, istediğiniz konudan başlayarak tamamlayabilirsiniz.

İş dünyasında çalışırken en çok ihtiyaç duyulan programların eğitimlerini bünyesinde barından vidoport.com, sürekli güncellenen eğitim setleri ile, çalışanların en çok başvurduğu bir eğitim portalı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vidoport üzerindeki eğitimler ile,
1 – Uzman eğitmenler tarafından hazırlandığı için, gereksiz bilgiler ile zaman kaybetmezsiniz.
2 – Uygulama dosyaları ile çalışarak, zaman kaybetmezsiniz.
3 – Tüm konular, başlangıçtan ileri düzeye doğru hazırlandığı için, adım adım ilerlersiniz.

Online Excel eğitimleri ile kursa gitmeye zaman harcamadan, kendi başınıza ve adım adım Excel ve diğer eğitim setlerimizde anlatılan konuları öğrenebilirsiniz. Excel’de Pivot Tablolar oluşturmayı, Excel’de Toplama Alma, Excel formüllerini kullanmak, Grafikleri çizmeyi, Excel programlama-VBA eğitimleri ile kendi programlarınızı oluşturmayı, Web programlama eğitimlerimiz ile kendi mobil programlarınızı yazmayı öğrenebilirsiniz.

To Top